10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü

Cumhuriyetimizin 100. yıl hedefleri doğrultusunda Atamızın izinde, şanlı ecdadımızın emaneti cennet vatanımızda eğitim, kültür, sanat, ekonomi, bilim ve her alanda daha aydınlık bir Türkiye için iş dünyası olarak bizler de durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygularla 81 yıl önce ebediyete uğurladığımız Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kurtuluş mücadelemizin tüm kahramanlarını, tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Murat KIRLANGIÇ

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Mevlid Kandili

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)'in  doğum günü olarak kutladığımız Mevlid Kandili'nin tüm İslam Alemi'ne hayırlara vesile olmasını diler,

Bu güzel günün başta ülkemiz olmak üzere, bütün insanlık için barış ve huzur getirmesini temenni ederim.

Murat KIRLANGIÇ

Yönetim Kurulu Başkanı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, İstiklal Savaşı’nda, 15 Temmuz’da ve terörle mücadelede ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin birliği ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi saygı ve şükranla anıyorum.

 

Murat KIRLANGIÇ
Yönetim Kurulu Başkanı

Başımız Sağolsun

Kızıltepe ve Münbiç’te terör örgütünün hain saldırısı sonucu şehit olan asker ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Milletimizin başı sağ olsun.

 

Murat KIRLANGIÇ

Yönetim Kurulu Başkanı

2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

2020 Avrupa Şampiyonası Elemelerinde Fransa ile 1-1 berabere kalarak grup liderliğini sürdüren A Milli Takımımızı ve teknik heyeti tebrik ediyorum.
Dünyaya Asker selamını öğreten koca yürekli adamlar helal olsun..
Sizinle gurur duyuyoruz.

 https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png");">????https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png");">????ht

Murat KIRLANGIÇ
Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Amasya Haritası