AMASYA TİCARET VE SANAYİ ODASI AMASYA’YI DÜŞÜNDÜ, AMASYA’YI KONUŞTU

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası 20 Nisan 2015 Pazartesi akşamı saat 18:00’de Grand Ottoman Salonu’nda AMASYA’YI DÜŞÜNÜYOR, AMASYA’YI KONUŞUYORUZ adlı programla Amasya’lı işadamları ile Amasya Milletvekili Adaylarını bir araya getirdi. Geniş ilgi gören programa Amasya il ve ilçelerinin Ticaret ve Sanayi Odaları, Ziraat Odaları, Esnaf Odaları, İşadamı Dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRLANGIÇ programa yoğun ilgi gösteren katılımcılara teşekkür ederek söze başladı. Konunun Amasya’nın tamamını ilgilendirdiğini, özellikle sanayici ve iş adamlarının seçim ortamlarında yeni yatırım ve atılımlar konusunda çekimser kalabildiğini belirten KIRLANGIÇ, bu tanışma toplantısının olumlu ve yapıcı bir etkisi olacağına inandıklarını belirtti. Ardından Gümüşhacıköy TSO Başkanı Can KELEŞ, Suluova TSO Başkanı Turgut AKSU, Amasya Mermerciler Derneği Başkanı Selami ÇOBAN ve Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsa KÖSE söz alarak, vekil adaylarına seslendiler.

Programa Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Naci BOSTANCI, Sait YÜCE ve H. Ali CESUR, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Mustafa TUNCER, Ramis TOPAL ve Devrim ERSOY, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Mehmet SARI ve Turan GÜRDOĞAN katıldı. Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRLANGIÇ’ın moderatörlüğünü yaptığı program çerçevesinde vekil adayları kendilerini ifade edecekleri konuşmalar gerçekleştirerek, işadamlarına kendilerini daha yakından tanıtma fırsatı bulabildi. Konuşmaların ardından yenilen yemekten sonra program sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etkinlik Takvimi

Amasya Haritası