Dünya Kanser Günü

4 Şubat Dünya Kanser Günü vesilesiyle kanser hastaları ve tedavi gören tüm vatandaşlarımıza Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Murat KIRLANGIÇ

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

 

İKİNCİ DÖNEM ZİLİ ÇALDI

İkinci dönem ders zili bugün çaldı. Öğrencilere başarılar, öğretmen ve velilere de kolaylıklar dilerim.

Murat KIRLANGIÇ
Yönetim Kurulu Başkanı

Yarıyıl Tatili Kutlama Mesajı

Karne heyecanı yaşayan sevgili öğrencilerimize ve değerli öğretmenlerimize mutlu bir yarıyıl tatili diliyorum.
Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı
Murat KIRLANGIÇ

 

Çalışan Gazeteciler Günü

Basın yadsınamaz gücü olan bir müessesedir. Adeta canlı bir organizma gibi hayatın içinden bir unsurdur ve hayattan ayrı tutulması düşünülemez. Bugün basına bu gücü veren asıl unsurların günü. Bugün bu gücü meydana getiren ve bu organizmayı yaşatan emekçilerin günü. Bugün bu vesilesiyle tüm gazetecilerimize, basın emekçilerimize gerçekleri, objektif bir biçimde yansıtma yolunda giriştikleri mücadelede kolaylıklar diliyor, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.

Murat Kırlangıç

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

Dünya İnsan Hakları Günü

İnsan Hakları, insanın tabiatı gereği yaratılışından elde ettiği haklardır. Bunlar insana sonradan verilen ya da insanların sonradan kazandığı haklar değildir. İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nin 1948’te yayınlanmasının ardından bu bildirgeyi ilk kabul eden ve Birleşmiş Milletler’in kurucusu ülkelerden biri olan Türkiye bu konuda önemli gelişmelerin mimarı ve tarafı olmuştur. Tüm dünya üzerinde, hayat süren tüm insanların, insan şeref ve haysiyetine yaraşır bir yaşam sürmelerine vesile olması dileklerimle tüm insanlığın Dünya İnsan Hakları Günü’nü kutluyorum.

Murat KIRLANGIÇ

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası 

Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Amasya Haritası